Poniedziałek, 27 stycznia 2020 r.   Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Polskie Radio PiK » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "koszykówka"

2020-01-26 Koszykarki Artego pokonały we Wrocławiu Ślęzę W meczu 15. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet, koszykarki Artego Bydgoszcz pokonały we Wrocławiu Ślęzę 75:68. Pierwszą kwartę bydgoszczanki wygrały 23:19, a drugą aż 20:10. W połowie meczu Artego prowadziło 43:29. Trudna sytuacja mobilizu ... » więcej 2020-01-26 Tragiczna śmierć legendarnego koszykarza Kobe Bryanta Nie żyje legendarny koszykarz Kobe Bryant, pięciokrotny mistrz ligi NBA z Los Angeles Lakers (2000-2002, 2009-2010) i dwukrotny mistrz olimpijski (2008 i 2012). Zginął w katastrofie helikoptera w kalifornijskim Calabasas, wraz z ośmioma i ... » więcej 2020-01-25 Wysoka wygrana koszykarzy Anwilu w Hali Mistrzów [DŹWIĘK] W meczu 18. kolejki Energa Basket Ligi, Mistrz Polski - Anwil Włocławek pokonał na własnym parkiecie Spójnię Stargard 110:84. O zwycięstwie zadecydowała skuteczna gra włocławian w ostatniej, czwartej kwarcie wygranej aż 36:16. To spotkani ... » więcej 2020-01-25 Toruńskie koszykarki przegrały w Krakowie z Wisłą W kolejnym spotkaniu ekstraklasy koszykarek, przedostatnia w tabeli Energa Toruń przegrała w dalekim Krakowie z utytułowaną Wisłą Kraków 52:74. Torunianki przez trzy kwarty nawiązywały równorzędną walkę, przegrywając pierwszą odsłonę 17:2 ... » więcej 2020-01-24 Kolejne zwycięstwo bydgoskich koszykarzy we własnej hali W meczu 18. kolejki Energa Basket Ligi, koszykarze Enea-Astorii Bydgoszcz pokonali przed swoją publicznością Legię Warszawa 96:87. To wprawdzie dopiero trzecie 'domowe' zwycięstwo bydgoskiej drużyny, ale drugie z rzędu. Przypomnijmy, że E ... » więcej 2020-01-23 Koszykarki z Hiszpanii wygrały w Bydgoszczy z Artego [DŹWIĘK] Koszykarki Artego Bydgoszcz przegrały we własnej hali z Perfumerias Avenida Salamanka 64:78 (15:21, 16:25, 20:12, 13:20) w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Europy. Rewanż zostanie rozegrany 29 stycznia w Hiszpanii. » więcej 2020-01-21 Kolejna przegrana toruńskich koszykarzy w Lidze Mistrzów Koszykarze Polskiego Cukru przegrali u siebie z litewskim Lietkabelisem Poniewież 81:85 (20:17, 20:20, 19:23, 22:25) w meczu 12. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów FIBA. Wicemistrzowie Polski, grający w grupie A, mają bilans 2-10 i strac ... » więcej 2020-01-21 Koszykarze Anwilu przegrali w Belgii ważny mecz Ligi Mistrzów Walczący o udział w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, koszykarze Anwilu Włocławek przegrali mecz 12. kolejki w Belgii z dotychczas najsłabszym zespołem grupy B Antwerpią Giants 87:99. Porażka minimalizuje szansę na grę Mistrzów Polski w kol ... » więcej 2020-01-20 Koszykarze z Włocławka powalczą w Belgii o fazę play-off Ligi Mistrzów Koszykarze Anwilu Włocławek zmierzą się we wtorek w Antwerpii z Telenetem w 12. kolejce Ligi Mistrzów FIBA i muszą pokonać belgijskiego rywala, by liczyć się w walce o awans do play off. » więcej 2020-01-09 Bydgoskie koszykarki w 1/8 finału Pucharu Europy, zadecydował 1 punkt Koszykarki Artego Bydgoszcz awansowały do 1/8 finału Pucharu Europy. W drugim meczu play off podopieczne trenera Tomasza Herkta przegrały we własnej hali z rumuńskim ACS Sepsi 71:79 (18:19, 13:29, 24:13, 16:18), ale w dwumeczu okazały się ... » więcej