Czwartek, 21 lutego 2019 r.   Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Polskie Radio PiK » ROCK AROUND

Muzyka twarda jak skała!

Cotygodniowa dawka muzyki rockowej na antenie Polskiego Radia PiK. U nas przeszłość sąsiaduje z teraźniejszością i przyszłością gatunku. Czerpiemy z klasyki, nowości i zapowiedzi wydawnictw rockowych. Dzięki uprzejmości firm wydawniczych oraz partnerów audycji, zawartość muzyczna programu idzie w parze premierami a niekiedy nawet je wyprzedza. W audycji oprócz muzyki spotkać można ich twórców. Pojawiają się na łączach jak i w studiu Polskiego Radia PiK.

W ostatni czwartek miesiąca zaglądamy do ROCKOWEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ, prezentując na naszej antenie, nadesłaną przez Was muzykę.

W czwartki, po godz. 19.00 - informujemy Was o rockowej aktywności koncertowej w kraju, w regionie - można otrzymać wejściówki, można wygrać płyty - te małe jak i te duże - zawsze jednak atrakcyjne.

ROCK AROUND z 14 lutego 2019

DAVID COVERDALE – Into The Light
– Living On Love

WHITE LION – Mane Attraction
– Love Don't Come Easy

STYX – Edge Of The Century
– Love AT First Sight

SAIGON KICK – Water
– I Love You

DIANOYA – Lidocaine
- 21st Century

Spotkanie z JANEM NIEDZIELSKIM, gitarzystą i współtwórcą warszawskiego projektu INNER RIVAL.

INNER RIVAL - Inner Rival
– Idle Hands

– A Lot!
– God Town
– Beside Myself

– Until I'm Done

– Inner Rival
– Bitter Sweet

– Once More

W najbliższej audycji...

Nie przegap!
Nie przegap!
21 lutego - im dalej w luty, tym gęściej od nowości! Tym razem uśmiechniemy się do Słuchaczy wypatrujących brzmień pod flagami DREAM THEATER. Nowojorczycy mają na Kujawach i Pomorzu pokaźną i wierną ekipę fanów. Nie gorzej w kraju nad Wisłą radzi sobie z sympatią TOBIAS SAMMET - szef niemieckiego EDGUY, powracający co jakiś czas na czele międzynarodowego projektu AVANTASIA. W czwartkowym paśmie rockowym czerpać będziemy właśnie z tego źródła. Na tle twórczości RIVERSIDE wspomnimy zmarłego 3 lata temu Piotra Grudzińskiego, gitarzystę i współtwórcę sukcesu warszawskiego zespołu. Bądźcie z nami od godz. 19.05.

Uwaga! Będzie głośno ;) Do wysłuchania audycji zaprasza Adam Droździk.