Czwartek, 15 listopada 2018 r.   Imieniny: Alberta, Leopolda
Polskie Radio PiK » ROCK AROUND

Muzyka twarda jak skała!

Cotygodniowa dawka muzyki rockowej na antenie Polskiego Radia PiK. U nas przeszłość sąsiaduje z teraźniejszością i przyszłością gatunku. Czerpiemy z klasyki, nowości i zapowiedzi wydawnictw rockowych. Dzięki uprzejmości firm wydawniczych oraz partnerów audycji, zawartość muzyczna programu idzie w parze premierami a niekiedy nawet je wyprzedza. W audycji oprócz muzyki spotkać można ich twórców. Pojawiają się na łączach jak i w studiu Polskiego Radia PiK.

W ostatni czwartek miesiąca zaglądamy do ROCKOWEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ, prezentując na naszej antenie, nadesłaną przez Was muzykę.

W czwartki, po godz. 19.00 - informujemy Was o rockowej aktywności koncertowej w kraju, w regionie - można otrzymać wejściówki, można wygrać płyty - te małe jak i te duże - zawsze jednak atrakcyjne.

W najbliższej audycji...

Nie przegap!
Nie przegap!
15 listopada - trzeci czwartek listopada zabrzmi w rockowym paśmie Polskiego Radia PiK wydawnictwami z przełomu października i listopada, czyli jesiennymi, choć wcale nie melancholijnymi. Będziemy sięgać po rockowy hałas budzący i zwracający uwagę na jego przedstawicieli. Tutaj zaś klasycy i młodzież. Do tych pierwszych zaliczają się z pewnością: TED NUGENT i STEPHEN PEARCY. Drugi biegun reprezentuje olsztyński FRONTAL CORTEX i to ze znakomitym debiutem. Znajdziemy jeszcze czas dla drugiej płyty ekipy NORDIC UNION i... i czas pokaże po co zdążymy sięgnąć jeszcze :)

Uwaga! Będzie głośno ale też miejscami bardzo melodyjnie ;) Do wysłuchania audycji zaprasza Adam Droździk.