Czwartek, 21 lutego 2019 r.   Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Polskie Radio PiK » Patronaty

WYSTAWY I WYDARZENIA DŁUGOTERMINOWE

Dyplom 2018

Dyplom 2018
Dyplom 2018
Przed nami kolejna prezentacja młodej sztuki, Wydział Sztuk Pięknych UMK oraz Fundacja Tumult w Toruniu zapraszają na wystawę "Dyplom 2018". Czekamy na Państwa od 22 lutego do 14 marca w Galerii na Rynku Nowomiejskim w Toruniu.

Międzyszkolna Liga Szachowa

Międzyszkolna Liga Szachowa
Międzyszkolna Liga Szachowa
W najbliższą sobotę V runda Indywidualnego Turnieju Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Tym razem zawody odbędą się w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy przy ul. Garbary 2. Początek zawodów o godzinie 10:00.

Z kolei 8.01.2019 Edukacja przez szachy wraz z Klubem Odnowa w Bydgoszczy organizuje Grand Prix Klubu Odnowa. Tym razem zawody przeznaczone są dla wszystkich i dorosłych i dzieci. Pierwszy turniej z czterech odbędzie się 8 stycznia 2019 o godzinie 16.30 w Klubie Odnowa, Aleja Lecha Kaczyńskiego 38 w Bydgoszczy.

Turnieje podzielone są na:
Turniej A dla zawodników od II kategorii szachowej
Turniej B dla zawodników do III kategorii szachowej
Turniej C dla juniorów bez kategorii

Szczegółowe informacje podane są na stronie internetowej http://edukacjaprzezszachy.pl

Serdecznie zapraszamy!

Klub Historyczny im. gen. Stefana Roweckiego „GROTA”

Klub organizuje regularnie spotkania z historykami, specjalistami z zakresu okupacji i powojennego zniewolenia oraz twórcami filmowymi, czy świadkami historii. Jego intencją jest stworzenie platformy do dyskusji o zapomnianych, przemilczanych lub fałszowanych w latach totalitarnej propagandy faktach z dziejów historii Polski.

www.facebook.com/grot.bydgoszcz
www.klub-generalagrota.pl